Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Klinika zdravia

Nová klinika, nový dizajn...

Klinika zdravia je novo otvorená klinika dermatológie, laserovej a estetickej medicíny v Žiline. Tak dôkladne ako liečia, vzali od podlahy aj firemnú identitu a všetko okolo dizajnu.

Podarená kompletka v úplne novej koži, nie?

Čo sme robili

ROK

2016

Služby

Firemná identita, Responzívna webstránka, Kreatíva, Správa kampaní

DRUH

Branding, Tvorba webu, Grafický dizajn, Online marketing

Vizuálna identita Logo odráža dokonalé krivky ľudského tela a obrysy listu ako odkaz na filozofiu, že v rámci omladzovacích a skrášľovacích zákrokov je vždy na prvom mieste prirodzenosť.

Farby

Web Design

Pre kliniku zdravia sme nakoniec bez vrások na čele vytvorili responzívny web, zabezpečili sme kompletné kódovanie a pripravili administračný systém na správu akcií, voucherov a cenníka. Tú skúsenosť treba zažiť na vlastnej koži...

Navštívte stránku
homepage stranky ryant

Pomohli Sme Zvýšiť

Výhodou online komunikácia je jej merateľnosť a transparentnosť. Výsledkom nášho úsilia je badateľný nárast záujmu verejnosti o kliniku.

0% Miera okamžitých odchodov

0 Zvýšená konverzná miera

0% Zotrvanie na stránke

0 Facebook fans

V sledovanom časovom období sme oproti predchádzajúcemu roku znížili bounce rate Adwords kampaní o 16,95% a zvýšili počet page / sessions o 23,8%.

Pri náraste návštevnosti len o 3,5% sa podarilo zvýšiť konverznú mieru o 157%.

Približne rok a pol kedy bol facebook klienta Ryant clinic v našej správe sme navýčšili počet fanúšikov z 1500 na 4000 ľudí, ktorí sa aktívne zapájajú a interajugu s prispevkami na fan page.

Okrem pozitívneho obrazu o klinike nám táto dlhodbá komunikácia prináša aj ovocie vo forme online a telefonických objednávok, ktorých konverzných pomer sa zdvihol o 7%.

Dostali sme vás našimi super príbehmi?

Chcete sa dostať do našej elitnej jednotky superhrdinov,
ktorí pokoria svet biznisu?

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov