Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Elektroinštalácie sme zmenili na trendy značku

Odlíšiteľná a charakteristická vizuálna identita je nevyhnutnosťou pre každú firmu, ktorá myslí do budúcna a snaží sa neustále napredovať. Jednoducho, pre každú značku, ktorá chce byť smart. Ako ADDON. Pri ich identite sme vychádzali zo smart riešení, ktoré firma ponúka. Pripravili sme dizajn reklamných predmetov, od tlačovín až po oblečenie a identifikačné karty pre zamestnancov.

Tvorba originálneho loga

Logotyp ADDON je minimalistický a jeho idea spočíva v písmene A, v ktorom vidíme schematickú značku vypnutého spínača. Ak by sme v písmene A spojili tento obvod, vytvorí nám obrys lampy ako odkaz na žiarovku. Symbolizuje to nápad, myslenie a teda smart systémy KNX.

Farebnosť, ktorá značku vystihuje

Primárnou farbou, ktorú využívame pri online aj offline vizuáloch, je zelená. Odzrkadľuje zelené riešenia spoločnosti v oblasti rezidentných a priemyselných inštalácií. Ako doplnkové farby sme zvolili čiernu a bielu.

Tvoríme marketingové všetko

Pripravili sme dizajn reklamných predmetov, od tlačovín až po oblečenie, identifikačné karty pre zamestnancov a polepy na vozidlá. Na osobné vozidlá sme zvolili minimalistické riešenie v podobe loga. Na dodávky sme pripravili polep s veľkým piktogramom a trendy ikonky s informáciami o službách.

Ozvite sa

Osviežime aj vašu značku

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov