Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Kvalita presnosťou

Ak by sme mali nájsť jedno slovo, ktoré by dokonale opisovalo značku RUVO, bola by to precíznosť. Dbali sme na to, aby aj naše vizuály odrážali precíznosť práce, ktorá je pre značku taká charakteristická. Od vizuálnej identity až po offline reklamu a všetky tlačoviny, v každom detaile sme zdôraznili zameranie firmy a jej charakter. Klient potreboval aj celú škálu firemných reklamných predmetov, od oblečenia až po polepy na autá či tlačoviny. My sme sa toho s radosťou ujali a vytvorili ich v súlade s vizuálnou identitou.

Precízne atypické logo

Inšpiráciou pre logo boli rôzne tvary priemyselných prístrojov. Písmeno V odkazuje na tvar 3D meracieho prístroja od značky RUVO. Zámerom bolo, aby malo logo ostré, ale aj oblé hrany, čo symbolizuje meranie akýchkoľvek atypických tvarov výrobkov.

Charakteristické vizuálne prvky

Kombinácia farieb vyzdvihuje precíznosť, ktorá je v identite nesmierne dôležitá. Zároveň farebnosť firmu odlišuje od konkurencie. Na osvieženie vizuálov sme použili vzor v tvare mriežky alebo pletiva. Predstavuje pomyselné body, ktoré prístroj meria.

Claim ako súčasť identity

Kreovali sme aj claim, ktorý je dôležitým prvkom v komunikácii v online či offline sfére. Klient potreboval celú škálu firemných reklamných predmetov, od oblečenia až po polepy na autá a tlačoviny. My sme sa toho s radosťou ujali a vytvorili ich v súlade s vizuálnou identitou. Využili sme pri tom claim, napr. na polepy vozidiel.

Ozvite sa

Osviežime aj vašu značku

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov