Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Silné partnerstvá tvoria silné značky

Doplnením spoločnosti Wüstenrot InHouse Broker do skupiny Wüstenrot vznikol ucelený ekosystém finančných riešení. My sme stáli pri jeho zrode a postarali sme sa o vizuálnu identitu, o logo a rôzne reklamné tlačoviny a realizáciu komunikácie v offline. Elementárne farby vychádzajúce zo samotného loga sú červená a čierna. Vo vizuáloch pracujeme s obrysom elementov loga, aby sme podporili zapamätateľnosť značky.

Premyslené do detailu

Logo sme skladali z troch charakteristických znakov, ktoré sú pre Wüstenrot InHouse Broker dôležité. Prvým je písmeno W, keďže sme vychádzali z názvu značku. Druhým elementom je rastúci graf, ktorý neodmysliteľne patrí do sveta financií. Posledným, rovnako dôležitým znakom je strecha. Tá symbolizuje InHouse, zázemie a istotu.

Červená farba ako brand kód

Elementárne farby vychádzajúce zo samotného loga sú červená a čierna. Vo vizuáloch pracujeme s obrysom elementov loga, aby sme podporili zapamätateľnosť značky. Využili sme to napríklad pri dizajne tlačovín, ako sú vizitky a obálky.

Prepracovaný dizajn manuál

Aby bola dosiahnutá vizuálna pútavosť a konzistentnosť značky, definovali sme pravidlá pre správne používanie loga a vizuálnej identity. Vytvorili sme svieži dizajn manuál, v ktorom sú zhrnuté aj pravidlá pre rôzne formy printových výstupov. Do centra plagátov sme zakomponovali piktogram z loga.

Ozvite sa

Osviežime aj vašu značku

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov