Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Správa sociálnych sietí pre lídra tieniacej techniky

Vyzdvihli sme kvalitu produktov

Pre značku Profirol kompletne zastrešujeme komunikáciu na sociálnych sieťach. Vytvorili sme social media stratégiu, pri ktorej sme stanovili viaceré ciele, medzi nimi vyzdvihnutie kvality produktov. Keďže patria medzi špičku na slovenskom trhu, ukázali sme to aj na sociálnych sieťach Instagram a Facebook. Definovali sme aj neuromarketingové stimuly, ktoré nám pomohli lepšie prispôsobiť obsah cieľovej skupine.

Komunikujeme podľa stratégie

Komunikácia na sociálnych sieťach má vďaka nastavenému plánu jednotný podpis. Zakladáme si na zmysluplnom a edukačnom obsahu, ktorý odpovedá na otázky zákazníkov a pomáha im pri rozhodovaní sa. Obsah je vysoko profesný a informačný, zakladáme si aj na kvalite fotografií a vizuálov, ktoré sú z našej produkcie. Držíme sa stanovených cieľov a content prispôsobujeme cieľovej skupine, vďaka neuromarketingovej stratégii, ktorá posunula tvorbu obsahu na novú úroveň. Dokážeme tak určiť potreby zákazníkov a spracovať zaujímavý obsah.

Nadchnúť

Profirol ponúka jedinečné a veľmi kvalitné materiály, o ktorých informujeme a pracujeme na tom, aby sme vzbudili záujem o dizajnové produkty.

Vzdelávať

Na sociálnych sieťach odpovedáme na otázky zákazníkov, zameriavame sa na edukáciu o materiáloch a o údržbe produktov.

Zacieliť správne
publikum

Redakčný plán pripravujeme tak, aby bol obsah na sociálnych sieťach prispôsobený adekvátnej cieľovej skupine.

Sme kreatívci a vidieť to aj na tvorbe obsahu

Každý mesiac sa podieľame na tvorbe čerstvého obsahu, aby sme mohli informovať o najaktuálnejších projektoch  Profirolu. Pre značku pravidelne tvoríme vizuálny content, či už ide o fotografie z realizácií alebo o tvorbu reels (videá zo showroomu, ukážky nových kolekcií, produktové videá).

Pravidelnosť tvorí zapamätateľné značky

Redakčný plán pripravujeme na mesiac dopredu, čo je výhodou najmä pre klienta, pretože mu to šetrí čas a vie príspevky v predstihu odsúhlasiť. Vieme však redakčný plán aj efektívne prispôsobiť v prípade uvedenia nového produktu do ponuky. Profirol ponúka produkty, pri ktorých ľudia očakávajú dlhú životnosť, preto je dôležité edukovať o materiáloch a o servisovaní. Veľká časť redakčného plánu teda patrí edukačným príspevkom. Zároveň motivujeme ľudí k návšteve webstránky, na ktorej podrobne komunikujeme všetky benefity produktov.

Rozširujeme publikum

Súčasťou mesačnej správy sociálnych sietí sú aj súťaže a ankety, o ktoré sa pravidelne staráme. Podporujeme tak interakciu na sieťach a zároveň šírime povedomie o produktoch Profirolu medzi širšie publikum.

Starostlivosť o publikum v našich rukách

Pre Profirol zastrešujeme aj community management. Starostlivosť o zákazníkov na sociálnych sieťach je pre nás dôležitá, komunikujeme s nimi v súlade s tone of voice a pracujeme na zvýšení lojality k značke. Vďaka pravidelnej komunikácii s klientom a efektívnemu reportingu, dokážeme zhodnotiť komunikačnú úspešnosť social media stratégie.

0

publikovaných FB príspevkov

za obdobie 1.3.2022 do 1.11.2023

0

nových FB likes na stránku

za obdobie 1.3.2022 do 1.11.2023

0

nových
IG followerov

za obdobie 1.3.2022 do 1.11.2023

0

nárast dosahu
príspevkov

za obdobie 1.3.2022 do 1.11.2023

Prepojenie s čerstvými kampaňami

Obsah na sociálnych sieťach reflektujú aj aktuálne spustené kampane Profirolu. Informujeme klientov o ponuke a v rámci možností s ňou kreatívne pracujeme. Zastrešujeme celé kampane od ideí cez copywriting a grafiky až po distribúciu na sociálnych sieťach.

Ozvite sa

Osviežime aj vašu značku

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov