Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Pinia má srde

Inovatívny a nadčasový. Taký je developerský projekt PINIA. Definuje novú dimenziu bývania v Martine, čo sme zohľadnili aj pri našom kreatívnom procese tvorby loga a vizuálnej identy. Pripravovali sme aj web, tlačoviny, grafické návrhy billboardov či citylightov a mnoho ďalšieho. V duchu novej dimenzie bývania sme pripravili aj sériu videí.

Píniové stromy ako inšpirácia

Názov rezidencie odkazuje na borovicové stromy rastúce na jej pozemku, preto nás pri tvorbe vizuálnej identity inšpirovala šiška píniového stromu. Doplnili sme to hranatými tvarmi, aby odrážali urbanizmus, tvar budovy, eleganciu dizajnu, kvalitu materiálov a spracovanie samotného projektu. Tvar loga v sebe ukrýva srdce a diamant, čo je odkaz na eleganciu projektu.

Typo a farebnost

Farebnosť poukazuje na zelené odtiene lesa. Hnedá so zlatou predstavujú elegantné tóny dreva, použité v interiéroch PINIE. Font, ktorý sme zvolili na headlines, vyzvihuje prémiovosť projektu. Druhý font, ktorý je súčasťou vizuálnej identity, odkazuje na projekt Javorka. Je to predchodca PINIE a rovnaký font zosúladil komunikáciu oboch projektov od jedného developera.

Developerské projekty na kľúč

Každý developerský projekt je jedinečný a vďaka správnemu marketingu dokáže zahviezdiť. Vystúpte z tieňa konkurenčných projektov. Ukážeme zákazníkom, prečo si majú vybrať ten váš. S developerskými projektami máme veľa skúseností, preto využívame postupy ktoré vám pomôžu šetriť čas. Všetky marketingové aktivity presne naplánujeme, od teasingu až po predaj nehnuteľnosti.

Mám záujem

Vyšperkovaný video content

Náš kreatívny tím pracoval na tvorbe videí, ktorými sme odprezentovali virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti. Výnimočné projekty si zaslúžia výnimočnú prezentáciu. Pracujeme vždy tak, aby značka naozaj vynikla od konkurencie.

Web s virtuálnou realitou

Dizajn webovej stránky bol navrhnutý aj naprogramovaný na mieru podľa potrieb klienta. Profesionálnu komunikáciu projektu dopĺňajú ikony a sociálne siete vo vizuálnej identite, ktorú sme vytvorili. Stránka je jedinečná vďaka virtuálnej realite, záujemcovia môžu zažiť novú dimenziu výberu bývania cez 3D okuliare.

Ozvite sa

Osviežime aj vašu značku

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov