Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Meritto

Svieže chute a pohodlné ubytovanie

Táto výzva bola vyslovene chutná. Klient nás postavil pred úlohu prepojiť ubytovacie služby a reštauráciu do kompaktného celku tak, aby vyjadroval útulné a family friendly ubytovanie s kuchyňou plnou sviežich chutí a modernej gastronómie.

Čo sme robili

ROK

2018

Služby

Firemná identita,
Kreatíva

DRUH

Branding,
Grafický dizajn

Ideamaking

Neotesaná, hravá forma písma zdôrazňuje, že dobré jedlo je pôžitok dostupný pre všetkých. Vidlička zakomponovaná do prevráteného písmena „i“ priamo odkazuje na reštauráciu, symbol pod písmenom „o“ je zjednodušením symbolu pre ubytovacie služby. Hnedo zelená farebnosť zosobňuje útulnosť so sviežim akcentom.

Farby

Ilustrácie na mieru

Stiahnuť hotovú tapetu, to by sme neboli my. Vydali sme sa cestou kreslenia toho, čo reštauráciu charakterizuje. A tak vznikli kresby, ktoré aj bez jedálneho lístka čo-to napovedajú o ponuke. Výsledné ilustrácie vytvorili doplňujúci prvok nie len v printoch, ale splnili dekoračný účel na najrôznejších plochách v reštaurácii. Zelené akcenty len osviežujú farbu úrodnej pôdy a plne korešpondujú s filozofiou reštaurácie ponúkať čerstvé a zdravé jedlá.

Proces ilustracie

Realizácie

Printy v praxi

* Dizajn interéru navrhla a realizovala firma Lectus s.r.o

Ďakujeme za pozornosť

Potrebujete osviežiť komunikáciu?

Chcete aj vy fresh značku, ktorá bude rozpoznateľná a nestratí sa medzi konkurenciou?

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov