Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Správa sociálnych sietí Rezidencie Kubín

Komunikáciu sme postavili na konkurenčnej výhode

Vybudovali sme sociálne siete na dobrej adrese. A to doslova. Dobrá adresa sa stala hlavnou komunikačnou témou. Vďaka tomu budujeme meno pre developerský projekt Rezidencia Kubín, ktorý je v Dolnom Kubíne unikátny práve svojou adresou.

Konkurenčná výhoda, o ktorej sa rozpráva

Rezidencia Kubín vznikla unikátnou rekonštrukciou budovy v centre mesta Dolný Kubín. Stratégiu na sociálne siete plánujeme na základe prieskumu konkurenčného prostredia a cieľových skupín značky. Najväčšou konkurenčnou výhodou tohto developerského projektu je práve lokalita. Stratégiu sme teda postavili na dobrej adrese, ktorá sa stala hlavnou komunikačnou témou na sociálnych sieťach Rezidencie Kubín s claimom Domov na dobrej adrese. Prispôsobujeme tomu obsah, sústreďujeme sa na informovanie a predaj, no aj na budovanie mena rezidencie ako značky.

Informovať

Vytvárame obsah, ktorý informuje o bývaní v centre Dolného Kubína, o dostupnosti, občianskej vybavenosti a živote v tomto meste.

Budovať
mena

Developerský projekt naberá na atraktivite keď sa o ňom začne rozprávať v cieľovej skupine. Pracujeme preto na budovaní mena rezidencie.

Predaj

Komunikáciou na sieťach podporujeme efektívnejší predaj bytov, nielen vďaka organickým dosahom aj platenej reklame na sociálnych sieťach a googli

Tvorba obsahu na základe cieľových skupín

Pri správe sociálnych sietí vždy vytvárame redakčný kalendár s naplánovanými príspevkami na konkrétny mesiac. Pre Rezidenciu Kubín sme do kalendára zaradili príspevky pre dve rozdielne cieľové skupiny. Budova ponúka priestory na bývanie, no k dispozícii sú aj administratívne priestory pre prevádzky. Cielili sme na predaj oboch typov priestoru a preto sme obsah na sieťach vizuálne oddelili pre dve cieľové skupiny. Príspevky, týkajúce sa bytov, majú inú farebnosť než príspevky o administratívnych priestoroch. Vďaka tomu je obsah rôznorodejší, ale značka je stále dobre rozpoznateľná. Pravidlá príspevkov na sociálne siete sme zhrnuli do dizajn manuálu, ktorý pomáha nám aj klientovi.

Kreatívne príspevky a rôzne formáty

Vytvárame príspevky na podporu engagementu, zaradili sme populárne formáty ako reels a ankety. Zaujímavé pre publikum sú najmä vizualizácie priestorov, s ktorými sme vytvorili hlasovanie v stories. Podporujeme tak sledovateľov k väčšej aktivite.

Tvoríme čerstvý content

Pri tvorbe príspevkov je nenahraditeľnou oporou náš vlastný content. Fotky a videá na sociálne siete si sami vytvárame, pre Rezidenciu Kubín to boli aj dronové zábery.

Úvodná kampaň spustila diskusiu

Tvoríme kampane, vďaka ktorým sa o značke rozpráva. Pre Rezidenciu Kubín sme spustili úvodnú kampaň, aby sme informovali o novej možnosti bývania v Dolnom Kubíne. Zároveň sme spustili diskusiu o bývaní na dobrej adrese. Prihovárame sa cieľovej skupine, pre ktorú je lokalita bývania v centre veľmi dôležitá.

Platená reklama na podporu povedomie

Nečakáme len na organické dosahy, značku podporujeme aj platenou reklamou. Šírime povedomie medzi rozsiahlejšie publikum. Týmto spôsobom sa informácia o projekte môže dostať k potenciálnemu zákazníkovi rýchlejšie než príspevky s organickým dosahom. Obe časti propagácie, organická aj platená, sa navzájom dopĺňajú.

0

Nárast Facebook
dosahu

za obdobie 30.8. do 27.11.2023

0

Nárast Instagram
dosahu

za obdobie 30.8. do 27.11.2023

0

Zobrazení
Google reklamy

za obdobie 30.8. do 27.11.2023

0

Priemerná
cena leadu

za obdobie 30.8. do 27.11.2023

Ozvite sa

Osviežime aj vašu značku

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov