Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Vyskladali sme kampaň na poistenie na mieru

Kampaň s troma verziami vizuálov pre Wüstenrot

Pre Wüstenrot sme vytvorili kampaň, ktorá odprezentovala možnosť vyskladať si poistenie na mieru. Kreovali sme viaceré vizuály a kampaň prepojili so súťažou. Natočili sme propagačné videá, vďaka ktorým kampaň zasiahla širšie publikum.

Skladali sme origami

Príprava kampane si vyžaduje množstvo brainstormingov a veľa kreatívnej práce. Rovnako to bolo aj pri kampani na poistenie na mieru. Vytvorili sme tri verzie kampaňových vizuálov. Využili sme motív origami, teda skladania z papiera, pričom origami bolo vyskladané z poistnej zmluvy, aby sme zobrazili možnosť klientov prispôsobiť si ju podľa seba. Kampaň dosiahla želané výsledky aj vďaka prepojeniu so súťažou.

Kampaňové videá z našej dielne

Naplánovali sme kroky kampane, vytvorili sme vizuály, posty na sociálne siete, google bannery aj propagačné video, aby sa o súťaži dozvedela cieľová skupina. Video sme pripravili v troch verziách, aby bola kampaň pútavejšia.

Dáta

Za podporu peknej myšlienky sme s Wüstenrot odmenili ľudí, ktorí kampaň zdieľali so svojimi známymi. Po zapojení boli v hre o atraktívne ceny, čo nám pomohlo kampaň rýchlejšie rozšíriť medzi cieľovú skupinu. Vďaka kampani sme získali databázu viac ako 500 emailov od zapojených.

0

Impresie

za obdobie 8.4. do 8.5.2022

0

Registrácií
do súťaže

za obdobie 8.4. do 8.5.2022

Ozvite sa

Osviežime aj vašu značku

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov