Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

G&F

Aj montáže môžu byť cool

Čo si predstavíte pri montážnych prácach? My si predstavíme firmu G&F, pre ktorú sme pripravovali novú firemnú identitu. Naším cieľom bolo opustiť nudné stereotypy a zároveň reflektovať predmet podnikania klienta tak, aby bol ľahko identifikovateľný, zapamätateľný a originálny.
Čo na to poviete?

Čo sme robili

ROK

2018

Služby

Firemná identita, Responzívna webstránka, Kreatíva

DRUH

Branding, Tvorba webu, Grafický dizajn

Vizuálna identita Online komunikácia a osobný prístup tak dosiahli harmonickú jednotu.

Farby

Ideamaking

Logo G&F tvoria iniciály priezvisk majiteľov firmy. Nosný symbol – šípka znázorňujúca opakovateľnosť – sa ukrýva v písmene G. Firma je aktívna vo sfére automobilového a strojárenského priemyslu, zaoberá sa montážou, skladaním a výstavbou zariadení, mechanickými a elektrickými inštalačnými prácami, čo vyžaduje dlhoročnú prax, profesionálnu rutinu, ale aj schopnosť adaptovať sa na nové podmienky. Kruh so šípkou evokuje nielen špecifické know-how firmy, ale aj prácu s rôznymi materiálmi, ich následnú recykláciu a opätovné využitie, a teda symbolizuje aj šetrnosť a úsporu.

Konštrukcia loga Logo G&F vychádza z tzv. zlatého rezu. Tento princíp má matematický základ a môžeme ho vcelku bežne pozorovať v prírode. Využívali ho už stavitelia v stredoveku či renesanční umelci, ktorí sa snažili dosiahnuť harmonické vyvážené proporcie svojich diel. Estetika inšpirovaná zlatým rezom sa stará o pôsobivé kompozície, ktoré ľudské podvedomie prirodzene považuje za príťažlivé.

Alternatíva loga

Polep Vozidla

Tlačoviny

Rollup

Brožúry

Webdesign Inšpirovali sme čistým dizajnom korporátnych webov, ktorý je charakteristický vzdušnosťou, ľahkosťou a architektonickým minimalizmom. Vo výsledku sme zachovali zvolenú farebnosť, ktorá podporila jeho funkčnosť a prehľadnosť.

Responzíva

Ďakujeme za pozornosť

Potrebujete osviežiť komunikáciu?

Chcete aj vy fresh značku, ktorá bude rozpoznateľná a nestratí sa medzi konkurenciou?

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov