Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

G&F

Aj montáže môžu byť cool

Čo si predstavíte pri montážnych prácach? My si predstavíme firmu G&F, pre ktorú sme pripravovali novú firemnú identitu. Naším cieľom bolo opustiť nudné stereotypy a zároveň reflektovať predmet podnikania klienta tak, aby bol ľahko identifikovateľný, zapamätateľný a originálny.
Čo na to poviete?

Čo sme robili

ROK

2018

Služby

Firemná identita, Responzívna webstránka, Kreatíva

DRUH

Branding, Tvorba webu, Grafický dizajn

Vizuálna identita Online komunikácia a osobný prístup tak dosiahli harmonickú jednotu.

Farby

Ideamaking

Logo G&F tvoria iniciály priezvisk majiteľov firmy. Nosný symbol – šípka znázorňujúca opakovateľnosť – sa ukrýva v písmene G. Firma je aktívna vo sfére automobilového a strojárenského priemyslu, zaoberá sa montážou, skladaním a výstavbou zariadení, mechanickými a elektrickými inštalačnými prácami, čo vyžaduje dlhoročnú prax, profesionálnu rutinu, ale aj schopnosť adaptovať sa na nové podmienky. Kruh so šípkou evokuje nielen špecifické know-how firmy, ale aj prácu s rôznymi materiálmi, ich následnú recykláciu a opätovné využitie, a teda symbolizuje aj šetrnosť a úsporu.

Konštrukcia loga Logo G&F vychádza z tzv. zlatého rezu. Tento princíp má matematický základ a môžeme ho vcelku bežne pozorovať v prírode. Využívali ho už stavitelia v stredoveku či renesanční umelci, ktorí sa snažili dosiahnuť harmonické vyvážené proporcie svojich diel. Estetika inšpirovaná zlatým rezom sa stará o pôsobivé kompozície, ktoré ľudské podvedomie prirodzene považuje za príťažlivé.

Alternatíva loga

Polep Vozidla

Tlačoviny

Rollup

Brožúry

Webdesign Inšpirovali sme čistým dizajnom korporátnych webov, ktorý je charakteristický vzdušnosťou, ľahkosťou a architektonickým minimalizmom. Vo výsledku sme zachovali zvolenú farebnosť, ktorá podporila jeho funkčnosť a prehľadnosť.

Responzíva

Ďakujeme za pozornosť

Dostali sme vás našimi super príbehmi?

Chcete sa dostať do našej elitnej jednotky superhrdinov,
ktorí pokoria svet biznisu?

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov