Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Balónová kampaň vyniesla klienta do výšin

Propagácia životného poistenia cez kampaň so súťažou

Spojili sme kampaň so súťažou a dosiahli rekordné výsledky. Pre značku Wüstenrot sme pripravili rozsiahlu kampaň na podporu povedomia o životnom poistení. Vďaka súťaži o poistenie na 5 rokov sa nám podarilo vyzdvihnúť propagáciu v online aj offline prostredí.

Balóny pre život s ľahkosťou

Cieľom kampane bolo rozšíriť povedomie o životnom poistení, preto sme ju postavili na headline: Žite s ľahkosťou a bez obáv. Hlavným grafickým prvkom kampane sú balóny. Tie majú predstavovať rodičov a dieťa, keďže pri životnom poistení od Wüstenrot je dieťa zahrnuté bezplatne v zmluve. Práve to bol hlavný message, ktorý sme šírili medzi ľudí.

Mysleli sme na všetky detaily

Každý, kto uviedol na webe svoj email, bol v hre o 5 rokov životného poistenia zadarmo. Pripravili sme kampaňové vizuály, posty na sociálne siete, google bannery aj propagačné video, aby sa o súťaži dozvedela cieľová skupina.

Preniesli sme kampaň aj offline

Záujem o súťaž sme podporili aj offline aktivitami, pričom jednou s najúspešnejších bol rádiospot, ktorý sme zabezpečili v spolupráci s agentúrou BlueSpace. Keďže hlavným prvkom kampane boli balóny, rozhodli sme sa ich preniesť aj do offline propagácie. Hostesky rozdávali balóny v uliciach Bratislavy, čo tiež výrazne prispelo k rozšíreniu povedomia o súťaži.

Dáta

O úspešnosti kampane najlepšie hovoria výsledky:

0

Zobrazení

za obdobie 21.7. do 2.9.2022

0

Konverzný
pomer

za obdobie 21.7. do 2.9.2022

0

Miera
preklikov

za obdobie 21.7. do 2.9.2022

0

Jedinečných
emailov

za obdobie 21.7. do 2.9.2022

Ozvite sa

Osviežime aj vašu značku

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov