Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Rozžiarili sme Vianoce kampaňou pre Wüstenrot

CSR aktivita pre Červený nos

Naplánovali sme zbierku, rozsvietili sme stromček a so značkou Wüstenrot rozžiarili Vianoce. Hovoríme o CSR aktivite, ktorú sme vymysleli pri plánovaní kampane.Vytvorili sme webovú stránku s animáciou vianočného stromčeka, na ktorom sa rozsvietilo svetielko za každých vyzbieraných 100 €. Pomohli sme získať 2400€ na podporu občianskeho združenia ČERVENÝ NOS Clowndoctors.

Z myšlienky sa stala úspešná kampaň

Myšlienka sa zrodila pri príprave vianočného PF pre Wüstenrot. Kampaň sme premysleli do posledného detailu. Vymysleli sme ideu, ktorú sme celú zhmotnili: pripravili sme web, vytvorili sme animáciu rozsvietenia stromčeka, nachystali voiceover do kampane, nahrali sme video, vykreovali vizuály a celú kampaň spropagovali.

Mysleli sme na rôzne scenáre

Kampaň bola logisticky aj časovo náročná na prípravu a o to viac nás teší, že bola úspešná. Za každých vyzbieraných 100 € sa zasvietila jedna gulôčka na stromčeku, celkovo ich bolo na strome 24. Pripravili sme viaceré scenáre na vývoj kampane a sústredili sme sa na propagáciu tejto CSR aktivity. Kampaň sme spustili 6. decembra a zbierka bola aktívna do Štedrého dňa, kedy sme rozsvietili celý.

Dáta

Za podporu peknej myšlienky sme s Wüstenrot odmenili ľudí, ktorí kampaň zdieľali so svojimi známymi. Po zapojení boli v hre o atraktívne ceny, čo nám pomohlo kampaň rýchlejšie rozšíriť medzi cieľovú skupinu. Vďaka kampani sme získali databázu viac ako 500 emailov od zapojených.

0

Online
dosah

za obdobie 6.12. do 24.12.2022

0

Impresie

za obdobie 6.12. do 24.12.2022

0

Odoslaných
prianí

za obdobie 6.12. do 24.12.2022

0

Jedinečných
emailov

za obdobie 6.12. do 24.12.2022

Čo v kampaniach nevidíte

Za každou kampaňou sú hodiny brainstormingov, selektovania nápadov a kilometre napochodované v ateliéri. Grafika, texty, stratégie, produkcia - taká je cesta od zadania po reálny výsledok. Nahliadnite s nami do zákulisia.

Ozvite sa

Osviežime aj vašu značku

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov