Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Domov na dobrej adrese

Máme radi, keď všetky časti našej práce tvoria vyladený celok, ktorý je výsledkom tímovej práce. Rovnako to bolo aj pri Rezidencii Kubín. Naplánovali sme komunikáciu a prepojili ju s vizuálmi, aby sme zdôraznili hlavné výhody rezidencie. Claim “Domov na dobrej adrese” odkazuje na jej polohu, čo sme podporili logom v tvare vlajky. Logo je zložené z ostrých tvarov, je to zároveň odkaz na atypickú strechu a tvar budovy. Pripravili sme stratégiu sociálnych sietí a nezabúdame ani na offline a návrhy bilboardov.

Inšpiráciou bol tvar stavby

Myšlienku claimu sme vizuálne podporili logom. Zložili sme ho z písmena K, v ktorom sa nachádza stavba v skutočnom obryse Rezidencie Kubín. Logo zároveň pripomína vlajku, je to odkaz na polohu budovy, keďže v celej komunikáciu vyzdvihujeme výhodnú lokalitu bývania.

Vynikne od konkurencie

Bordový odtieň odkazuje na mestskú farbu mesta Dolného Kubína. Vďaka tejto farbe sa Rezidencia Kubín výrazne odlišuje od konkurencie a zároveň dodáva stavbe punc luxusu. K červenej sme pridali doplnkovú farbu, aby bola vizuálna identita sviežejšia. Okrovo-oranžová vytvára s bordovou príjemný kontrast. Dve farby zároveň odlišujú vo vizuáloch dva typy priestorov, ktoré rezidencia ponúka. Priestory pre podnikanie aj pre bývanie. Celkovo však v komunikácii prevažuje bordová farba, aby si ju ľudia so značkou spojili.

Vyladený celok

Pravú stranu písmena K z loga sme preniesli aj do propagačných materiálov. Výrez ohraničuje priestor medzi plochou na text a fotografiou. Cieľom celej vizuálnej identity je vytvoriť prvky, ktoré budu špecifické pre projekt a cieľová skupina si ich ľahko zapamätá. So sviežou identitou, claimom a jednotnými komunikačnými odkazmi sa z Rezidencie Kubín stáva rozpoznateľná značka.

Developerské projekty na kľúč

Každý developerský projekt je jedinečný a vďaka správnemu marketingu dokáže zahviezdiť. Vystúpte z tieňa konkurenčných projektov. Ukážeme zákazníkom, prečo si majú vybrať ten váš. S developerskými projektami máme veľa skúseností, preto využívame postupy ktoré vám pomôžu šetriť čas. Všetky marketingové aktivity presne naplánujeme, od teasingu až po predaj nehnuteľnosti.

Mám záujem

Ozvite sa

Osviežime aj vašu značku

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov