Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

TWG

Staviť na naše služby sa oplatí

Spoločnosť TWG sa už desiatku rokov venuje príprave energetických certifikátov a poradenstvu. Keď ich vizuálna identita volala po reštarte, dopriali sme jej svieži web, ilustrácie na mieru, ale aj vizitky, roll-upy a hlavičkové papiere. Energetika nie je nuda.

Čo sme robili

ROK

2019

Služby

Firemná identita, Responzívna webstránka, Kreatíva

DRUH

Branding, Tvorba webu, Grafický dizajn

Skice Raz vidieť je lepšie, ako o tom dookola čítať. Preto sme ako jasný komunikačný jazyk použili ilustrácie na mieru. V prvotných kresbách sme zachytili podstatu práce zákazníka. V ďalšej fáze dostali konkrétnu grafickú podobu.

Farby

Ilustrácie Volili sme jasne čitateľné prvky, aby bola činnosť klienta zrozumiteľná pre širokú verejnosť. Nosná modrá farba znázorňuje profesionalitu a serióznosť, farebné elementy ilustráciám dodávajú hravosť, energiu a moderný look.

Tlačoviny

Wireframe V tejto fáze prípravy webu sme si spolu s klientom, copywriterom a UX/UI dizajnérom pripravili skice webu, ktoré poskytli všetkým členom tímu jasnú predstavu o tom, ako bude web rozložený a aký bude jeho obsah.

Webdesign Po dôkladnej príprave web získal finálny vzhľad tak, aby rešpektoval zvolenú farebnosť a nadčasové grafické prvky. Doladil sa pohyb jednotlivých prvkov, čím web získal požadovanú dynamiku a atraktívnosť.

Ďakujeme za pozornosť

Dostali sme vás našimi super príbehmi?

Chcete sa dostať do našej elitnej jednotky superhrdinov,
ktorí pokoria svet biznisu?

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov