Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Online marketing zarába skutočné peniaze

Koľko vám zarobil pútač na ulici? Že neviete? Offline reklama je stále cool, ale jej dosah neviete merať. Online reklama vám prezradí zárobky presne na cent. A zákazníkov donesie doslova zajtra.
Jednotlivé Činnosti: PPC kampane, správa sociálnych sietí, remarketing, AdWords, atď.

Návrh a správa výkonnostných kampaní

Svet online kampaní je neskutočne zložitý a mení sa veľmi rýchlo. Aby ste sa mohli sústrediť na svoj biznis, Facebook, Instagram či Linkedin vyriešime za vás. Tak, aby ste neodbornou správou zbytočne neprichádzali o peniaze.

Jednorazový audit kampaní

Necítite sa byť vo svete online reklamy až takými superhrdinami? Dovoľte nám nahliadnuť do vašich reklamných účtov a pozrieť sa na analytiku. Povieme vám, kde máte slabé miesta a ako by ste kampane mohli vylepšiť.

Konzultácia marketingovej stratégie

Nechcete, aby sme vám spravovali PPC kampane, no radi si necháte celkovo poradiť s online marketingom? Čo sú pre vás najvhodnejšie kanály? Aké KPIs si nastaviť? Ako správne vyhodnocovať? Radi pomôžeme.

Konzultácia webovej analytiky

Ak váš web stráca dych, možno je čas pozrieť sa na jeho reálne výsledky. Čo hovorí Google Analytics? Alebo heatmapy? Prečo ľudia odchádzajú? Prečo máte slabú konverziu? To všetko vieme zistiť a odstrániť.

Vyberáme z referencií

Ryant clinic

Vďaka kompletnému balíku digitálnych služieb a webu sme na kliniku prilákali viac pacientov.

Pozrieť si príbeh

Dostali sme vás našimi super príbehmi?

Chcete sa dostať do našej elitnej jednotky superhrdinov,
ktorí pokoria svet biznisu?

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov