This site uses cookies in order to the site is working properly. Further informations about the use of cookies are available in our privacy policy

Meritto

Svieže chute a pohodlné ubytovanie

Táto výzva bola vyslovene chutná. Klient nás postavil pred úlohu prepojiť ubytovacie služby a reštauráciu do kompaktného celku tak, aby vyjadroval útulné a family friendly ubytovanie s kuchyňou plnou sviežich chutí a modernej gastronómie.

What we built.

Year

2018

Services

Firemná identita,
Kreatíva

Type

Branding,
Grafický dizajn

Ideamaking

Neotesaná, hravá forma písma zdôrazňuje, že dobré jedlo je pôžitok dostupný pre všetkých. Vidlička zakomponovaná do prevráteného písmena „i“ priamo odkazuje na reštauráciu, symbol pod písmenom „o“ je zjednodušením symbolu pre ubytovacie služby. Hnedo zelená farebnosť zosobňuje útulnosť so sviežim akcentom.

Farby

Ilustrácie na mieru

Stiahnuť hotovú tapetu, to by sme neboli my. Vydali sme sa cestou kreslenia toho, čo reštauráciu charakterizuje. A tak vznikli kresby, ktoré aj bez jedálneho lístka čo-to napovedajú o ponuke. Výsledné ilustrácie vytvorili doplňujúci prvok nie len v printoch, ale splnili dekoračný účel na najrôznejších plochách v reštaurácii. Zelené akcenty len osviežujú farbu úrodnej pôdy a plne korešpondujú s filozofiou reštaurácie ponúkať čerstvé a zdravé jedlá.

Proces ilustracie

Realizácie

Printy v praxi

* Dizajn interéru navrhla a realizovala firma Lectus s.r.o

Ďakujeme za pozornosť

Did we get your attention with our super stories?

Do you want to join our elite unit of superheroes who will conquer the world of business?

Thank you for your message

Contact Us

When using the contact form, personal data is processed. By submitting a message, you accept that you are familiar with the terms of personal data privacy