Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

UX/UI pre lepší zážitok z webu

Obyčajný web vám spraví hocikto. Čo ak ale môžete mať taký, ktorý dokáže napríklad odhadnúť nákupné správanie vašich zákazníkov? Vášmu webu dokážeme prepožičať rôzne superschopnosti.
Jednotlivé Činnosti: Používateľsky prívetivá architektúra webu, testovanie, konzultácie, atď.

Tvorba wireframov (WF)

Webstránky nekreslíme bezhlavo podľa toho, ako sa nám to páči. Najskôr si spoločne s vami vytvoríme tzv. wireframy, alebo aj skice webu, ktoré zadefinujú jeho logické rozloženie, rozsah textov a navigáciu po stránke.

Návrh informačnej architektúry (IA)

Čo vôbec chcete vaším webom povedať? Čo googlia vaši zákazníci? Aké informácie by sa tu mali nachádzať? Najskôr spravíme analýzu kľúčových slov a na základe výsledku a po porade s vami pripravíme architektúru vášho webu.

Tvorba prototypov

Tak ako produkty, aj grafika sa dá prototypovať. Grafické výstupy, ktoré pre vás budeme chystať, najskôr spoločne vyladíme, následne otestujeme a do ostrej prevádzky už ich pustíme v tip top forme ako na červený koberec.

Dostali sme vás našimi super príbehmi?

Chcete sa dostať do našej elitnej jednotky superhrdinov,
ktorí pokoria svet biznisu?

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov