Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Tvorba webu na mieru a inak

Webstránka môže byť váš online magnet, váš online predajca aj maskot zároveň. Ak jej venujete dostatočnú pozornosť, dokáže doslova zázraky. Odlíšte sa a nechajte si vytvoriť superweb na mieru.
Jednotlivé Činnosti: Prezentačné webstránky, e-shopy, aplikácie, onepage stránky, produktové stránky, atď.

Responzívna webstránka

Responzívny web sa svojimi rozmermi vždy prispôsobí zariadeniu, na ktorom si ho prezeráte. V dobe surfovania na mobiloch je mať takýto web priam nutnosťou. Všetky weby z našej dielne sú responzívne a krásne v akejkoľvek veľkosti.

Čistý kód a sémantika

Vedeli ste, že Google zoraďuje výsledky vyhľadávania aj podľa toho, či je webstránka správne nakódovaná a či má prehľadnú štruktúru? Zákazník tieto „vnútornosti“ nevidí, správny tvorca webu ich ale musí dodržiavať.

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Má váš web správnu štruktúru headlinov? Máte vyplnené ALT popisky? Description? Title? Keywords? Že tomu nerozumiete? Nesprávnym alebo chýbajúcim prístupom k SEO sa oberáte o vyššie pozície na Googli. Napravíme to.

Vlastný administračný systém (CMS)

Weby z našej dielne nestaviame na voľne dostupných opensource riešeniach ako napr. WordPress, pretože majú zbytočne veľa nepotrebných pluginov a sú pomalé. Vyvinuli sme vlastný systém, ktorý je stabilný, rýchly a bezpečný.

Vyberáme z referencií

Redos

Redos svoju online komunikáciu postavil na novom imidži a profesionálnej, príťažlivej webstránke.

Pozrieť si príbeh

Dostali sme vás našimi super príbehmi?

Chcete sa dostať do našej elitnej jednotky superhrdinov,
ktorí pokoria svet biznisu?

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov