Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Obsah je kráľ internetu

Príbehy predávajú. A príbehy, to sú slová, obrázky, články, myšlienky a nápady. To všetko správne namixované tak, aby to zákazníka vtiahlo do deja. Ovládame túto mágiu a pomôžeme vám s ňou.
Jednotlivé Činnosti: Vymýšľanie kreatívnych kampaní, tvorba a úprava textov, nafotenie produktov, atď.

Ideamaking

Chcete reklamnú kampaň, z ktorej všetci padnú na zadok? Takú, o ktorej sa všade bude rozprávať a písať? Vôbec nemusí byť drahá. Ale aby sa šírila, musí byť dobre vymyslená. Slovo + obraz majú obrovskú silu. Vyskúšajte.

Copywriting a copyediting

Správne napísaný text musí zaujať, mať určitú štruktúru a SEO prvky a hlavne musí udržať čitateľovu pozornosť. Tak ako tento, však? :) Ešte stále čítate, lebo ho písal copywriter, nie pani sekretárka. Česť týmto superhrdinkám!

Content marketing

Že platené články v novinách už nefungujú? Áno, my vieme. Preto sa zameriavame na kvalitný obsahový marketing, ktorý ľuďom prinesie hodnotu, vzdelá ich alebo zabaví. Články na blog, prípadové štúdie, tipy, či recenzie.

Fotografia

Radšej raz vidieť ako stokrát počuť. A my súhlasíme. Kvalitná fotografia vášho produktu či vašich priestorov dokáže doslova zázraky. My ľudia sme vizuálne tvory a o nákupe častokrát iracionálne rozhoduje prvý dojem. Využite ho.

Vyberáme z referencií

Profirol

S novým brandom, celkovým dizajnom a webstránke od nás už Profirol konkurencia nezatieni.

Pozrieť si príbeh

Dostali sme vás našimi super príbehmi?

Chcete sa dostať do našej elitnej jednotky superhrdinov,
ktorí pokoria svet biznisu?

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov