Programátor

Náplň práce

  • starostlivosť o existujúce weby klientov
  • programovanie nových webov
  • komunikácia s klientmi a riešenie požiadaviek
  • spolupráca s grafikom pri príprave webu
  • spolupráca s ďalšími členmi tímu podľa potrieb

Požiadavky

Mal/a by si ovládať PHP Laravel Framework, React JS framework, HTML, CSS, JS, JQUERY, SQL, Mal by si byť orientovaný na frontend s presahom do backendu - budeš sa skôr starať o to, ako to na webe vyzerá, nie čo to robí. Komunikáciu s ľuďmi považuješ za príjemnú súčasť života a vieš, že „hhhhhh?” nie je optimálny spôsob prijatia hovoru. Klientské požiadavky sú výzvou, nie otravou.

Ponúkame

Veľa práce pre veľkých i menších klientov, pohodový kolektív špecialistov (na tom si zakladáme) a možnosť zdokonaľovať sa v programovaní. Kolegovia ťa nenechajú v štichu a to isté budú chcieť od teba. Špičkové výkony podávame v žilinskej kancelárii s kráľovským výhľadom a reštauráciou na prízemí. Ak ti po prečítaní inzerátu duša piští vetou „TO CHCEM!”, pošli životopis a ukážku portfólia na info@trendis.sk.

Mesto: Žilina
Typ: Živnosť - Externe / Interne