Account manager

Náplň práce

Na pozíciu account manager hľadáme samostatného a komunikatívneho človeka s praxou, ktorý sa vyzná v online marketingu a v procese tvorby webu na mieru. Pozná proces tvorby nového a vie si poradiť aj s úpravami na hotových weboch, pričom mu nie sú cudzie nástroje ako Figma, XD, Wordpress či Analytics. Chceme doplniť tím o človeka, ktorý má cit na detaily a v rámci tímu dokáže projekt riadiť od začiatku do konca a starať sa o jestvujúce projekty. Pozíciu obsadzujeme interne na full time.

Náplň práce:

  • Správa webových projektov (riadenie tvorby nových webov a úprava jestvujúcich)
  • Akvizícia nových klientov / cross sale
  • Dodržiavanie termínov a rozpočtov
  • Aktívne riadenie interného a externého tímu
  • Spolupráca s grafikom, copywriterom, accountom a ďalšími členmi tímu
  • Zadávanie 100 % zadaní a vstupov do vnútra tímu
  • Plánovanie úloh a riadenie úloh v internom systéme
  • Administrácia akciových ponúk na weboch klientov
  • Odosielanie newslletrov

Požiadavky

Pozícia je vhodná pre seniora, no radi privítame aj šikovného juniora s praxou aspoň dva roky. Požadujeme prehľad v online marketingu, znalosť nástrojov ako smartlook a grafické cítenie. Dôležité sú skúsenosti s webdesignom, znalosť HTML a Wordpressu. Vítané sú obchodné a komunikačné zručnosti na vysokej úrovni, talent pochopiť, čo klient chce, hoci to nevie pomenovať a schopnosť zachovať chladnú hlavu, aj keď nejde všetko podľa plánov. Očakávame schopnosť nadchnúť tím pre nové výzvy a predať klientovi nami navrhnuté riešenia.

Ponúkame

Možnosť podieľať sa na kreatívnych projektoch v zabehnutej žilinskej agentúre

  • prácu v pohodovom kolektíve, kávičku a pokec s kolegami, ktorí radi hrajú stolný futbal a chodia na teambuildingy
  • pravidelné vzdelávanie je pre nás samozrejmosťou a zároveň budeš mať priestor kariérne sa posúvať

Chceš pracovať s nami? Pošli svoj životopis na info@trendis.sk. Budeme sa snažiť reagovať na všetkých uchádzačov. Pracovná ponuka bude aktuálna dovtedy, kým nenájdeme to, čo hľadáme. Ponáhľaj sa, aby ťa niekto nepredbehol.