Account manager

Náplň práce

  • starostlivosť o existujúcich klientov
  • získavanie nových klientov
  • komunikácia s realizačným tímom pri riešení zákazky
  • riadenie a zodpovednosť za priebeh zákazky
  • získavanie spätnej väzby od klienta

Požiadavky

V ideálnom prípade si už na tejto pozícii chvíľu pracoval/a a svižne nastúpiš do rozbehnutého vlaku. Požadujeme tip top komunikačné zručnosti, skúsenosti s riadením tímu a talent pochopiť, čo klient chce, aj keď to nevie pomenovať. Budeš mať pod palcom realizačný tím, všetky termíny a priania klientov. Chceme kreatívneho človeka s citom pre estetiku. Nemusíš to vedieť spraviť, ale určite vieš, ako to má vyzerať.

Ponúkame

Full time teplý flek v žilinskej kancelárii. Bude za tebou stáť kreatívny tím, na ktorý sa rád spoľahneš (to isté očakávajú oni od teba). Budeš mať fixný plat s motivačnou zložkou, načas uhradené faktúry a kráľovský výhľad na Žilinu. V neposlednom rade získaš možnosť pracovať na zaujímavých projektoch pre klientov, ktorí sú zlatíčka. Máš pocit, že je tento inzerát o tebe? Poď do toho! Pošli svoj životopis na info@trendis.sk a možno budeš ďalšou hviezdou v tíme.

Mesto: Žilina
Typ: Živnosť - Interne