Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Grafický dizajn vás odlíši

Krásna, pútavá a nápaditá grafika s istým dôvtipom je presne to, čo vás odlíši od konkurencie. Táto investícia sa našim klientom už x-krát vrátila. Nová grafika bude hrdinka vašej reklamnej stratégie.
Jednotlivé Činnosti: DTP, poradenstvo pri tlači, grafické práce rôzneho typu, bannery, atď.

Kreatívna reklamná grafika

Radi vymýšľame. Hovoria o tom aj naše referencie. Doktor nie je len doktor. Má plášť ako superhrdina. Tak mu nakreslime pútavého maskota a ukážme ho svetu tak, ako ho ešte nik nevidel. Zaberá to úplne úžasne.

Tlačoviny a poradenstvo

Letáky, katalógy, vizitky, alebo hoci aj polep kamiónu či billboardy na priečelie budovy. Nakreslíme vám ich a pomôžeme aj s tlačou. Máme bohaté skúsenosti s DTP a aj overených tlačiarov, ktorých vieme odporučiť.

Ilustrácie a vizualizácie

Máme vlastného ilustrátora a vidno to aj na našom vlastnom webe. Využite jeho úžasné kreatívne schopnosti a nechajte si u nás vytvoriť ilustrácie, aké nemá nik iný. Alebo 3D vizuály obalov, ktoré vyzerajú ako živé.

Vyberáme z referencií

Redos

Redos svoju online komunikáciu postavil na novom imidži a profesionálnej, príťažlivej webstránke.

Pozrieť si príbeh

Dostali sme vás našimi super príbehmi?

Chcete sa dostať do našej elitnej jednotky superhrdinov,
ktorí pokoria svet biznisu?

Ďakujeme za správu

Napíšte nám

Pri využití kontaktného formulára dochádza k spracovaniu osobných údajov. Odoslaním spravy potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov