Táto stránka využíva súbory cookies za účelom zaistenia správnej funkčnosti stránok. Bližšie informácie o používaní súborov cookies su dostupné v naších podmienkach ochrany osobných údajov

Senior Copywriter

Náplň práce

V žilinskej kancelárii radi privítame full time senior copywritera/ideamakera na živnosť. Máš gramatiku a štylistiku v malíčku? Vieš textom osloviť lekára i ženu v domácnosti? Ak rozoznáš anglické úvodzovky od slovenských, spojovník a pomlčka ťa už tak nedesia, pošli nám svoj životopis a poď robiť, čo ťa baví.

  • Kreatívna tvorba článkov, statusov a predajných textov
  • Príprava textov pre voice over
  • Pridávanie obsahu na web klientov, ak má na to web administráciu
  • Textovanie redakčných kalendárov
  • Aktívna komunikácia s grafikom pri riešení vizuálov
  • Korektúry textov pre potreby kolegov

Požiadavky

Na túto pozíciu je potrebná prax aspoň 2 roky s písaným textom na pozícii copywriter, social media manager, redaktor a podobne. Nevyhnutnosťou je znalosť gramatiky, štylistiky a prehľad v marketingu. Očakávame schopnosť písať texty s ohľadom na cieľovú skupinu, schopnosť vystihnúť hlavnú myšlienku a ochotu učiť sa nové veci. Všetko ostatné sa dá získať praxou.

Ponúkame

Ponúkame full time prácu v priestrannej žilinskej kancelárii v centre mesta. Budeš pracovať so šikovnými ľuďmi, vďaka ktorým budeš cítiť hrdosť za spoločný výsledok. Na kreatívny tím sa môžeš spoľahnúť vždy, keď ti dôjde inšpirácia. Ponúkame ti fixný plat s motivačnými odmenami viackrát ročne a benefity na úrovni zamestnancov. V neposlednom rade získaš možnosť pracovať na zaujímavých projektoch pre klientov, ktorí sú zlatíčka.
Ponuka je aktuálna ASAP!

Mesto: Žilina
Typ: Živnosť - Interne
Plat: 1200 — 1400 €