Externý socialista

Náplň práce

  • spolupráca pri tvorbe redakčného kalendára
  • pridávanie postov na Facebook
  • vymýšľanie riešení, ako dostať fanúšikov na stránky našich klientov
  • spolupráca s copywriterom a grafikom
  • kreatíva pri príprave kampaní

Požiadavky

Si na Facebooku a Instagrame ako Gáborík na ľade? Ak strieľaš góly aspoň dva roky, si pre nás ten správny človek. K úspechu potrebuješ ešte dobrý prehľad o všetkom, čo sa na sociálnych sieťach deje (myslíme novinky, nie nové handry Zuzy Plačkovej), čo je in a čo už pohltila história. Budeš pre nás a našich klientov svieži závan, ktorý ich stránky posunie bližšie k ľuďom. Tempo máme celkom rýchle.

Ponúkame

Veľa kreatívnej práce pre našich super klientov. Makáme teraz často z domu a ty budeš externista, takže ťa nebudeme lanáriť na našu útulnú kanceláriu v Žiline :-) Uznávame neformálnu firemnú kultúru, ale faktúry hradíme načas. Spolupracovať budeš so šikovnými grafikmi a copywritermi, takže ak máš super nápady, spoľahni sa, že ich dovedieme do zdarného konca.

Je tento inzerát celý o tebe? Pošli nám životopis a ukážku portfólia na info@trendis.sk alebo vyplň formulár nižšie.