Programátor junior

Náplň práce

Na pozíciu junior programátora hľadáme samostatného a komunikatívneho človeka s analytickým myslením, ktorý si vie poradiť s tvorbou webu, ale aj s úpravami na hotových projektoch. Ak je ti blízke objektové programovanie a práca s Gitom, možno hľadáme práve teba. Pozíciu obsadzujeme na remote / freelance.

Náplň práce:

  • správa projektov, tvorba nových webov a úprava jestvujúcich, postavených na vlastnom CMS
  • spolupráca so senior programátor aj s grafikom, copywriterom, accountom a ďalšími členmi tímu
  • dodržiavanie termínov

Požiadavky

  • Nadšenie pre weby a zmysel pre detail (pixel perfect)
  • znalosť PHP, Laravel framework
  • skúsenosti s webdesignom, znalosť HTML, Figma, Adobe XD, Photoshop
  • výhodou je schopnosť zachovať chladnú hlavu, aj keď nejde všetko podľa plánov
  • zodpovedný prístup k práci aj ku klientom

Ponúkame

  • možnosť podieľať sa na kreatívnych projektoch v zabehnutej žilinskej agentúre
  • prácu v pohodovom kolektíve, kávičku a pokec s kolegami, ktorí radi hrajú stolný futbal a chodia na teambuildingy
  • možnosť práce formou home office
  • pravidelné vzdelávanie je pre nás samozrejmosťou a zároveň budeš mať priestor kariérne sa posúvať

Chceš pracovať s nami? Pošli svoj životopis na info@trendis.sk. Budeme sa snažiť reagovať na všetkých uchádzačov. Pracovná ponuka bude aktuálna dovtedy, kým nenájdeme to, čo hľadáme. Ponáhľaj sa, aby ťa niekto nepredbehol.